registreer voor
internet bieden
veiling
live kijken

Kunst, Antiek, Aziatica & Juwelen Veiling

Catalogus 4 en 5 juni 2024

selecteer op categorie:

  • Alle
  • Art Nouveau/Art Deco
  • Bloedkoraal
  • Boeken en prenten
  • Chinees porselein en Aziatica
  • Europees aardewerk en porselein
  • Horloges
  • Juwelen en sieraden
  • Klokken en pendules
  • Meubelen
  • Munten en penningen
  • Religieus
  • Schilderijen, sculpturen en kunst
  • Varia
  • Zilverwerk

selecteer op sessie:

  • Alle
  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 1910
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 9352

zoeken:

1000

Koppel

vazen, Meissen, 19e eeuw, gemerkt Augustus Rex, hoogte 44 cm., 1 chip aan basis
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1001

Tafelklok

jaarloper, messing frame met glas panelen, hoogte 34 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1002

Pendule

neogotisch, deels verguld brons, voorstellende soldaat in toren, 19e eeuw, hoogte 58 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1003

Geldkist

Duitsland, ca. 1700, smeedijzer, met binnenkluis, afmetingen, 85 x 39 x 43 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1004

Lot

bestaande uit 3 stuks, w.o. bijzettafel met 12 stuks mangaankleurige tegels, 62 x 49 x 48 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1005

Klokstel

3-delig, verguld, Frankrijk, 19e eeuw, gedecoreerd met amor en pijl en boog, hoogte 48 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1006

Sculptuur

marmer, abstract, gesigneerd Jan van de Kerkhove., lengte 20 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1007

Boek

zeldzaam, 1556, “Oefensor Loco Giancensis: Scintillae Sive Loci Communes, Ex omni Fere Sacra Scriptura Decerptae”, klein formaat editie van de “Liber scintillarum”, geschreven door een Benedictijnse monnik rond het jaar 700, 10 x 7 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1008

Aquarel

gesigneerd Jak, okt. 76, voorstellende tafel met kleed, 48 x 45 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1009

Tafelklok

gesigneerd John Pike Tiverton, in met palissander gefineerde kast, hoogte 56 cm.
Estimate: € 600 - € 1200
Startprice: € 400
1010

Litho

11/100, gesigneerd Anton van den Horst, getiteld Verstilde beweging, 37 x 52 cm., inclusief boek.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1011

Lot

bestaande uit 6 stuks tegels, blauw-wit, met voorstellingen van dieren, 13 x 13 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1012

Pendule

gesigneerd Lepine, Paris, wit marmer, voorstellende de verloren liefde, no. 1985, 19e eeuw, hoogte 63 cm.
Estimate: € 1800 - € 3600
Startprice: € 1200
1013

Lot

bestaande uit 2 stuks poppen en 25 poppenmeubelen, w.o. pop 73 cm. lang
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1014

Schotel

Italie, 18e eeuw, aardewerk, met polychrome beschildering van de dood van Agrippina, diameter 42 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1015

Litho

7/100, gesigneerd Walter Brems ‘92, voorstellende drie gezichten, 60 x 80 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1016

Lot

bestaande uit 2 stuks prentenboeken door Corneille, 1949, getiteld Promenade au pays des Pommes, nummer 164/300 en titel Les Jambages au Cou, nummer 207/300, 25 x 18 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1017

Doosklok

Augsburg Duitsland, 17e eeuw, brons, gesigneerd David Weber, 11 x 9 x 11 cm.
Estimate: € 3000 - € 6000
Startprice: € 2000
1018

Schilderij

olie op doek, gesigneerd Koets, voorstellende Grote Kerk te Veere, 1942, 61 x 51 cm.
Estimate: € 900 - € 1800
Startprice: € 600
1019

Lot

bestaande uit 2 stuks 18e eeuwse beschilderde eikenhouten Zaanse dienbladen, breedste 44 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1020

Koppel

stoelen, Empire periode, mahoniehout, rijkelijk gedecoreerd met bronzen plaquettes, hoogte 86 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1021

Skeletklok

2e helft, 19e eeuw, England, 8 daags snek uurwerk, onder stolp, hoogte 40 cm.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1022

Tafelklok

gemerkt Kienzle, in eikenhouten kast, met speelwerk, hoogte inclusief handvat 50 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1023

Lot

bestaande uit 2 boeken, w.o. Hedendaagse Historie of Tegenwoordige Staat van Alle Volkeren, XXste deel, Zeeland, 1753, met vele gravures van Isaak Tirion, lengte 21 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1024

Tekening

gesigneerd R. Goudsbergen, 1789, 31 x 19 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1025

Litho

gesigneerd Wim Motz, getiteld Jazz, 49 x 64 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1026

Sculptuur

brons, gesigneerd Guido Sgaravatti, hoogte 36 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1027

Mutoscoop

gemerkt International Mutoscope Reel Co. Inc., New York, “Virgin of Bagdad”, hoogte 188 cm. Dit kavel wordt niet door ons verstuurd.
Estimate: € 1200 - € 2400
Startprice: € 800
1028

Schilderij

gemengde techniek, pop-art, getiteld BT Money Before Morals, gesigneerd op achterzijde, juli 92, 48 x 36 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1029

Collectebus

rood beschilderd, met tekst : Steunt de Tooneelvereniging Exselsior, hoogte 18 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60