registreer voor
internet bieden
veiling
live kijken

Kunst, Antiek, Aziatica & Juwelen Veiling

Catalogus 4 en 5 juni 2024

selecteer op categorie:

  • Alle
  • Art Nouveau/Art Deco
  • Bloedkoraal
  • Boeken en prenten
  • Chinees porselein en Aziatica
  • Europees aardewerk en porselein
  • Horloges
  • Juwelen en sieraden
  • Klokken en pendules
  • Meubelen
  • Munten en penningen
  • Religieus
  • Schilderijen, sculpturen en kunst
  • Varia
  • Zilverwerk

selecteer op sessie:

  • Alle
  • Sessie 1 10:00 uur kavels 1000 t/m 1910
  • Sessie 2 10:00 uur kavels 3000 t/m 9352

zoeken:

1060

Servies

59-delig, Finland, 1967, merk Arabia, Serie Ruska, ontwerp Ulle Procope
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1061

Ets

met waskrijt, gesigneerd Anton Heyboer 1985, epreuve d’Artiste, voorstellende erotiek, 107 x 78 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1062

Set

glaswerk, uiterst zeldzaam, deels gesigneerd Emile Galle’, bestaande uit 6 waterglazen, 3 rode wijnglazen, 7 portglazen en 1 karaf, hoogte 29 cm. Een zelfde set bevindt zich in de collectie van Musee de L’Ecole de Nancy.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1063

Zeefdruk

7/100, gesigneerd Jef van Tuerenhout, voorstellende vrouw met kap, 60 x 80 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1064

Po

tin, gemerkt H. Hetman, ca. 1780, diameter 20 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1065

Lot

bestaande uit 3 stuks stoven, w.o. rijtuigstoof, lengte 43 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1066

Koppel

koperen kandelaren, hoogte 30 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1067

Kaart

van Zeeland, door F. de Wit, 55 x 46 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1068

Staand horloge

gesigneerd Anthony Herbert, London, ca. 1710, hoogte 205 cm.
Estimate: € 750 - € 1500
Startprice: € 500
1069

Snuifdoos

uit coquilla noot gesneden, met religieuze voorstelling, lengte 7 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1070

Schilderij

op karton, gesigneerd J. Toth 1978, abstracte voorstelling, 80 x 110 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1071

Lot

bestaande uit 14 stuks schoolkaarten, 105 x 75 cm. Dit kavel wordt niet door ons verstuurd
Estimate: € 200 - € 400
Startprice: € 140
1072

Boek

getiteld Alle de Wercken van Jacob Cats, gerestaureerd, 31 x 39 x 9 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1073

Kaart

getiteld : “ Provinces de Pay Bas, Divisees suivant Les Traites “, door Nicolas de Fer, 1716, 61 x 46 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1074

Offerblok

17e eeuw, met spreuk en wapen van Maasland, 18 x 18 x 18 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1075

Schilderij

acryl op papier, gesigneerd Anton Heyboer, maart 2004, getiteld Ik Heb Lief, 78 x 107 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1076

Reclame speelgoed

mechanisch, voorstellende schoenmaker gemerkt Alogo, hoogte 64 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1077

Lot

bestaande uit 2 stuks kaders, w.o. gemengde techniek, voorstelling van Mae West met Romulus, 78 x 103 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1078

Scheepskist

beschilderd met voorstelling van landschap, met smeedijzeren beslag, 18e eeuw, 90 x 33 x 38 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1079

Lot

bestaande uit 3 stuks, w.o. tinnen kardinaalschotel, diameter 37 cm.
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100
1080

Ets

Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1081

Aquarel

China, voorstellende rode bloemen, 35 x 75 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1082

Pendule

Frankrijk, wit marmer met bronzen delen, op houten voetstuk, 19e eeuw, hoogte pendule 44 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1083

Reisapotheek

Engeland, eind 19e eeuw, in mahoniehouten kist met deuren en laden, W. Woods, Plymouth, 28 x 28 x 19 cm., dit kavel wordt niet door ons verzonden
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1084

Kinderkappersstoel

gemerkt Fournitures pour coiffeurs Pelleray Paris-Bruxelles, hoogte 93 cm.
Estimate: € 120 - € 240
Startprice: € 80
1085

Schilderij

acryl op papier, gesigneerd Anton Heyboer, voorstellende De oermoeder 70 x 100 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Startprice: € 200
1086

Lot

marionetten, bestaande uit Kuifje, Bobbie, Kapitein Haddock en Professor Zonnebloem, uitvoering door Marie Leblon, gelimiteerd tot 300 stuks, hoogte Kuifje 80 cm., inclusief 3 certificaten
Estimate: € 4600 - € 9200
Startprice: € 3000
1087

Lot

bestaande uit 2 stuks litho’s w.o. gesigneerd Nic Jonk 1990, voorstellende bloemen, 37/150, 97 x 66 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Startprice: € 60
1088

Scheepsmodel

van een Boeier, eikenhout, ca. 1850, lengte 79 cm.
Estimate: € 450 - € 900
Startprice: € 300
1089

Wandvitrine

polychroom beschilderd, 18e eeuw, 68 x 119 x 18 cm. Dit kavel wordt niet door ons verstuurd
Estimate: € 160 - € 300
Startprice: € 100